„Autobrava“, savo portfelyje turinti penkis automobilių prekės ženklus, tapo oficialia tiesiogine „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) koncerno gaminamų „Abarth“ automobilių importuotoja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Nepaisant augančio pasaulinio SUV populiarumo, mažų kompakitiškų miesto auomobilių šlovė taip pat neblėsta. „Modus Group“ automobilių verslo porftelyje siekiame išlaikyti balansą tarp pačių įvairiausių vairuotojų poreikių, tam renkamės įdomius, turtingą istoriją turinčius ir visame pasaulyje mėgstamus prekių ženklus. Tikime, kad miestiečių poreikius patenkins maži ir manevringi, tačiau galingi „Abarth“ modeliai“, – sako „Autobrava“ direktorius Laurynas Žukauskas.

„Abarth“ yra šeštasis „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) koncerno prekės ženklas įmonės portfelyje. Pamatyti ir išbandyti „Abarth“ automobilius bus galima balandžio mėnesį, „Autobrava Motors“ atstovybėse, o jų užsakymai Lietuvoje galimi jau dabar. Latvijoje prekybos startas planuojamas antrą metų ketvirtį.

Į „Fiat“ šeimos atstovus panašūs „Abarth“ prekės ženklo automobiliai išsiskiria tuo, jog yra gerokai sportiškesni: turi galingesnį variklį, platesnį interjero detalių pasirinkimą ir kitokią automobilio spalvų schemą. Iki 180 arklio galių turintys varikliai leidžia įsibėgėti iki 100 km per 6,7 sek., kai tuo tarpu „Fiat“ modeliai – per daugiau nei 10 sek. Tai sportiniai automobiliai, pritaikyti miesto gyventojams – idealiai tinkantys tiek važiavimui mieste, tiek ir greitkelyje.

„Autobrava“ prekiaus „Abarth 595“ ir „Abarth 595 Turismo“ modeliais su šešiomis skirtingomis konfigūracijomis, pasižyminčiu puikia reputacija tarp sportinių automobilių mėgėjų. Šiemet, jau penktus metus iš eilės, „Abarth 595“ prestižinio vokiečių žurnalo „Auto, Motor und Sport“ skaitytojų buvo pripažintas importuotų mini automobilių kategorijos nugalėtoju. Automobilis yra pelnęs ir daugybę kitų apdovanojimų, tarp kurių – geriausio automobilio miesto automobilio kategorijoje Ispanijos „Best Cars Awards 2019“ apdovanojimuose, geriausio automobilio mažų sportinių automobilių kategorijoje „Qatar Car of the Year“ apdovanojimuose ir kt.

„Abarth & C“ istorija – įspūdinga. Dar 1949 m. šį prekės ženklą įkūrė lenktyninkas Carlo Abarth. Pirmoji jo pagaminta transporto priemonė buvo „204 A Roadster“ – automobilis rėmėsi „Fiat 1100“ modeliu, tačiau buvo galingesnis ir greitesnis. Jis iš karto laimėjo Italijos „1100 Sport“ čempionatą bei „Formulę 2“. Vos per kelerius metus „Abarth & C“ išaugo iki 375 darbuotojų, o 1971 m. įmonę nupirko „Fiat“. Carlo įrodė, kad ir maži automobiliai gali būti patikimi, greiti bei sportiški.

Prekės ženklo plėtrą Baltijos šalyse vykdys „Modus Group“ valdoma „Autobrava“. „Modus Group” – tarptautinė įmonių grupė, daugiausiai veikianti atsinaujinančios energetikos („Green Genius“), mobilumo paslaugų („CityBee“), išmanių parkavimo sprendimų („Parkdema“) ir automobilių prekybos srityse. Įmonių grupė valdo automobilių prekės ženklų atstovybių tinklą, tarp jų – „Porsche“, „Fiat“, „Alfa Romeo“, „Jeep“, „Bentley“, „Maserati“ ir kt.

Kitos Abarth naujienos

ATSTOVYBĖS

VILNIUS

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 9:00 – 19:00
VI 9:00 – 15.00

Serviso darbo laikas:
I-V 7:30 – 19:00
VI 9:00 – 15.00

Žalgirio g. 112A
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt

Apsilankyti puslapyje >

KAUNAS

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00
VI 10:00 – 15:00

Serviso darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00

Partizanų g. 75C
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt

Apsilankyti puslapyje >

KLAIPĖDA

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00

Serviso darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00

Dubysos g. 25A
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt

Apsilankyti puslapyje >